O mnie

Hej, mam na imię Kasia, jestem nauczycielem jogi.
Posiadam tytuł zawodowy instruktora hatha jogi, który uzyskałam podczas 9-cio miesięcznego kursu pod okiem prof. Janusza Szopy z czego jestem ogromnie dumna.

Przygodę z jogą zaczęłam w wieku 28 lat kiedy już czasy dziecięcej siły i gibkości miałam za sobą i na własnej skórze doświadczyłam jak regularna praktyka jogi rozwija ciało i umysł.

Od dziecka interesowałam się biologią, w liceum byłam na profilu bio-chem a potem ukończyłam studia na kierunku zootechnika, podczas których zdobyłam gruntowną wiedzę również o ludzkim organizmie.

Cały czas poszerzam horyzonty na konferencjach, kursach, warsztatach i szkoleniach i za każdym razem uświadamiam sobie jak rozległy jest to temat i cieszę się że mogę go zgłębiać. Chcę podzielić się z Tobą moja wiedzą i doświadczeniami i pomóc Ci zadbać o siebie.

„Joga jest podobna do muzyki. Rytm ciała, melodia umysłu i harmonia duszy tworzą symfonię życia.”B.K.S Iyengar

Hatha-Joga.com

Katarzyna Pabjańczyk
kontakt@hatha-joga.com

„Kiedy wasze ciało, umysł i dusza będą zdrowe i harmonijne, przyniesiecie zdrowie i harmonię otaczającym was ludziom, podarujecie zdrowie i harmonię światu – nie będzie to skutkiem wycofania się ze świata lecz przemiany w żywą cząstkę ciała ludzkości.”
BKS Iyengar

Projekt i wykonanie: witrynamarzen.pl